Güvenlik Kamera Sistemleri

Kapalı Devre Kamera Sistemleri, her türlü yapıda iç, dış, uzak ve yakın alanların en kaliteli görüntüsüyle izlenmesini sağlar.
Kameralarla alınan görüntülerin izlenmesi, kaydı, yedeklenmesi ve uzak erişimi için en etkin ve kolay kullanım yolu dijital video kontrol sistemleridir. Bu sistemlerle merkezi bir noktadan aynı zamanda birden çok alanın gözlenmesi sağlanır.
BİRLEŞENLER®; uluslararası teknoloji pazarında markalaşmayı başarmış, ileri teknolojiyi içeren yüksek kalite ürün yelpazesine sahip, kendi sınıfının lider markaları ile beraber çözüm ortaklığı yapmaktadır.
Elektronik, güvenlik ve otomasyon alanlarında müşterilerine en ileri teknolojiyi, güveni ve yüksek kalite ile en uygun fiyatı sunmayı firma misyonu olarak benimsemiştir.
BİRLEŞENLER®, mevcut ürünler ve sistemler üzerinden projeleri değil, projelere uygun ürünler ve çözümler üretmeyi ilke haline getirmiştir.
BİRLEŞENLER®, sektöründe patentli olan Samsung, LG, Panasonic, Vitec, Crea, Bosch, Sony markalı satılan ürünler kullanılmakta olup koşulsuz müşteri memnuniyetini benimsemiş, ürün garantisi, teknik destek ve satış sonrası hizmeti ile ayrıcalıklıdır.